PageBanner

HAKKIMIZDA

Sağlıklı bir yaşam sürdürmek ve aynı zamanda kaliteli gıdalar tüketmek için doğal besinler tercih etmek oldukça önemlidir.  Gün içinde severek tükettiğimiz meyveler ise doğal tercih edilmesi gereken gıdaların başında gelmektedir.

Bereketli topraklara sahip, Bursa’da erikten kiraza, şeftaliden armuta, elmadan ayvaya, duttan nara varana kadar pek çok meyve yetişmektedir. Bu meyveler yapısına göre nisan ayından başlayıp ocak ayına kadar ürün vermektedir. Bu sayede bu topraklardan hasat eksik olmamakta ve sürekli sofralarda doğallık yaşanmaktadır. Bunca meyve çeşitliliği ve ürünün bolluğu ile bu gün Bursa, sadece kendi iline hizmet vermekle kalmayıp Türkiye’nin çeşitli illeri için meyve tedarikçisi konumdadır.

Bikasameyve.com olarak, meyve tedariği konusunda sektörümüzde 15 yıl hizmet verdikten sonra şimdide online olarak hizmet vermek ve doğal ürünleri sizlere daha kolay ulaştırmak amacıyla web sitemizi hizmetinize sunmuş bulunmaktayız.

Bursa’nın en bereketli topraklarında özenle yetiştirilen meyvelerin evlerinize ulaştırılacağı ana kadar tüm kontrollerini titizlikle yapıyor ve hasattan sonra dalından koparılan leziz meyveleri aynı hassasiyetle adresinize ulaştırıyoruz.

İşletme Kayıt No: TR-16-K-045820

 

 

 

 

 

 

Bikasameyve ile sağlıklı ve leziz günlere…